Вишникина Н.И.

Вішнікіна Наталія Іванівна

1). Дуже цінні базові знання, які допомагають краще зрозуміти початкову ситуацію стану обличчя пацієнта, вчать аналізувати і класифікувати кісткові структури обличчя по їх будові, пояснюють за рахунок чого виникає запит (скарга) пацієнта і як ми будемо діяти в кожній конкретній ситуації, складаючи покроковий план лікування . Дякую !!

2). Отримала глибокі знання про методи дослідження! Навчилася розуміти знімки і розбиратися, як в параметрах лицьового скелета, так і в видах прикусу. Отримані знання допомогли зрозуміти запит пацієнта, скласти план лікування, прогнозувати попередні результати, а також допомогли обґрунтувати пацієнтові які результати можна отримати за допомогою ін’єкційної косметології, а які спільно з лікарями суміжної спеціалізації – ортодонтами, щелепно-лицьовими хірургами. Дякую!!

3). Мій головний результат: після лекції я по-іншому побачила обличчя пацієнтки, яку веду більше 4х років! У мене з’явилося розуміння і обґрунтування – чому не зможу зробити ідеальною її нижню губу. Лекція – безцінна !!