ЧАЙКА Н В

Чайка Наталія Володимирівна

Дуже цікавий проект! Зрозуміло, доступно для розуміння, інформативно! Якість матеріалу +++ !!!
Хочу зазначити, що це перший якісний навчальний проект в Україні, якому немає рівних. Із задоволенням буду рекомендувати цей навчальний цикл усім лікарям! ДЯКУЮ!!!

порохова1

Порохова Людмила Геннадіївна

Проект «AESTHETIC INTEGRAL» мотивував мене звернутися до лікаря суміжній спеціалізації – ортодонта. Виконуючи призначений план лікування, я позбулася головного болю, який був з 12 років. Величезна подяка всім спікерам проекту! Рекомендую!

Вишникина Н.И.

Вішнікіна Наталія Іванівна

1). Дуже цінні базові знання, які допомагають краще зрозуміти початкову ситуацію стану обличчя пацієнта, вчать аналізувати і класифікувати кісткові структури обличчя по їх будові, пояснюють за рахунок чого виникає запит (скарга) пацієнта і як ми будемо діяти в кожній конкретній ситуації, складаючи покроковий план лікування . Дякую !!

2). Отримала глибокі знання про методи дослідження! Навчилася розуміти знімки і розбиратися, як в параметрах лицьового скелета, так і в видах прикусу. Отримані знання допомогли зрозуміти запит пацієнта, скласти план лікування, прогнозувати попередні результати, а також допомогли обґрунтувати пацієнтові які результати можна отримати за допомогою ін’єкційної косметології, а які спільно з лікарями суміжної спеціалізації – ортодонтами, щелепно-лицьовими хірургами. Дякую!!

3). Мій головний результат: після лекції я по-іншому побачила обличчя пацієнтки, яку веду більше 4х років! У мене з’явилося розуміння і обґрунтування – чому не зможу зробити ідеальною її нижню губу. Лекція – безцінна !!

Ваненкова

Оксана Євгенівна Ваненкова

1). Дуже сподобалось!!! Послідовна і логічна подача матеріалу, відмінне та готове практичне керівництво, як для практикуючих лікарів, так і для новачків, що називається «бери та роби»! ДЯКУЮ!!!

2). Хочу відзначити індивідуальний і комплексний підхід до пацієнта з позиції гармонійного образу. Можливо комусь здасться довгим процес корекції пацієнта, але це грамотно, послідовно і в подальшому направлено на профілактику вікових змін, що дозволить залишатися пацієнтові привабливим, молодим і здоровим. ДЯКУЮ ЗА ВІДМІННИЙ МАТЕРІАЛ !!!

Колесник Оксана

Колесник Оксана Григорівна

Матеріал дуже зрозумілий для практикуючих лікарів.

Тема розкрита досить докладно, видно, що автор приділив цьому багато часу. Візуальний матеріал в відео дозволяє заглибитися в суть питання. Вдало підібрані моделі і відмінна демонстрація міждисциплінарного підходу для лікування пацієнтів, які звертаються з естетичними запитами.

Мені дуже сподобалося. ВСІМ ПРАКТИКУЮЩИМ ЛІКАРЯМ РЕКОМЕНДУЮ !!!

Нелепіна Вікторія Вікторівна

Нелепіна Вікторія Вікторівна

Мені, як головній лікарці клініки, яка максимально комплексно підходить до вирішення завдань, з якими звертаються пацієнти, було корисно прослухати відеоурок Ларкіної С. А.

Отримала максимум корисної інформації з актуальної, складної теми, включаючи як теоретичну частину, так і практичну.

Залучаюча динаміка розвитку подій, вдало підібрані моделі і відмінна демонстрація можливостей дозволяють максимально заглибитися в досліджуваний матеріал і повністю розкрити тему.

ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ЛІКАРЯМ-ПРАКТИКАМ!!!