Освітня платформа AESTHETIC INTEGRAL відкрита до співпраці за трьома основними напрямками:

 • співпраця з експертами, які бажають стати спікерами нашої платформи;
 • співпраця з корпоративними клієнтами;
 • співпраця з іншими освітніми проектами.

ЕКСПЕРТАМ

Хочете стати спікером нашої освітньої платформи AESTHETIC INTEGRAL?
Просто заповніть заявку та відправте її нам.

Ми розглянемо можливість вашої участі в нашому проекті і будемо раді знайти точки взаємного перетину інтересів. Однією з цінностей нашої платформи є постійний розвиток, тому ми завжди знаходимося в пошуку нових яскравих експертів і животрепетних тем з практичними кейсами.  КОРПОРАТИВНИМ КЛІЕНТАМ.

  Для корпоративних клієнтів у нас передбачена бонусна система, яка пропонує вигідні формати співпраці. Якщо ви хочете придбати відеоматеріали або квитки на заходи для своїх співробітників, зв’яжіться з нами зручним для вас способом (тут вказати вайбер, телеграм і пошту) і залиште заявку у довільній формі. Ми щиро зацікавлені, щоб корпоративне навчання на нашій платформі було зручним і економічно вигідним для наших партнерів. E-mail для зв’язку: aesthetic.integral@gmail.com

  ПРЕДСТАВНИКАМ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ.

  Якщо ви представляєте інформаційно-навчальний проект і бажаєте стати партнером нашої освітньої платформи, ми готові обговорити форми і види співпраці. Ми віримо в колегіальність та синергію партнерських програм, де кожен з учасників підсилює іншого. Внесок кожного з освітніх проектів в галузь естетичної медицини сприяє генерації нового покоління професіоналів і розвиває цей напрямок в цілому. Ми хочемо, щоб якісно підготовлених фахівців ставало все більше, а рівень навчання зростав з кожним днем.
  Чекаємо на ваші заявки в довільній формі
  aesthetic.integral@gmail.com